Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Co sie z wami dzieje?

4 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Co sie z wami dzieje? - Page 2 Empty Re: Co sie z wami dzieje?

Pisanie  Samuel Pon Lut 24, 2020 10:39 am

Tiaaa.. Też się dziwie, powinno samoczynnie już dawno się wyłączyć; było też parę włamów reklamiarzy jak pewnie zauważyłeś; a skoro tu jestem, to odświeżę przy okazji namiar na siebie; choć w zasadzie nie gram zbyt wiele - antyczna grafika nie obsługuje już wielu tytułów, zostają mi starocie do odgrzewania. Może w końcu uda mi się ją wymienić.
Samuel
Samuel
knight
knight

Liczba postów : 120
Location : Outlands
Main char lvl: : 70
Main char class: : Blood Elf retri pal
Registration date : 23/03/2009

Powrót do góry Go down

Co sie z wami dzieje? - Page 2 Empty Re: Co sie z wami dzieje?

Pisanie  Folsom Sob Lut 29, 2020 3:09 pm

Tak, ale wciąż stoi. Szkoda tylko, że zdjęcia poznikały już z hostingów, bo fajnie by było je zobaczyć.
Ja nie gram już w ogóle. Po prawie zawodowym graniu w HS'a rzuciłem całe to granie i zająłem się trochę życiem w końcu. Czasem PSa odpalę, ale poza tym lata grania już za mną. Nie ma się już 18 lat i inne obowiązki już na głowie.
Folsom
Folsom
knight
knight

Liczba postów : 111
Main char lvl: : 70
Main char class: : Shaman, Paladin
Registration date : 27/12/2008

Powrót do góry Go down

Co sie z wami dzieje? - Page 2 Empty Re: Co sie z wami dzieje?

Pisanie  Samuel Sob Mar 14, 2020 1:44 am

Ja jestem już chyba za stary żeby mieć jakiekolwiek życie, więc zostanę w związku z moim PCtem. Ale fakt, to był świetnie spędzony czas z Wami, szkoda, że nie da się już tego powtórzyć.
Samuel
Samuel
knight
knight

Liczba postów : 120
Location : Outlands
Main char lvl: : 70
Main char class: : Blood Elf retri pal
Registration date : 23/03/2009

Powrót do góry Go down

Co sie z wami dzieje? - Page 2 Empty Re: Co sie z wami dzieje?

Pisanie  Folsom Czw Lis 12, 2020 10:10 am

Samuel napisał:Ja jestem już chyba za stary żeby mieć jakiekolwiek życie, więc zostanę w związku z moim PCtem. Ale fakt, to był świetnie spędzony czas z Wami, szkoda, że nie da się już tego powtórzyć.
No niestety Samuel, było minęło, ale ostatnio właśnie byłem z kumplem z którym byłem w gildii na wspólnej imprezie i tak wzięło się na wspominki. Opowiadał mi o historii o której zapomniałem, czyli jak skopaliśmy Dupasowi tyłek na arenie. Oj było, było.
Ciągnie Cię jeszcze czasem do WoWa?
Folsom
Folsom
knight
knight

Liczba postów : 111
Main char lvl: : 70
Main char class: : Shaman, Paladin
Registration date : 27/12/2008

Powrót do góry Go down

Co sie z wami dzieje? - Page 2 Empty Re: Co sie z wami dzieje?

Pisanie  Samuel Sob Lis 14, 2020 7:42 pm

Też mi pytanie, pewnie że tak! Te afczenie po 30 min przed bossem kiedy nieogarom trzeba po raz enty tłumaczyć taktykę; wajpy na trashach; zabawne bugi Jak tylko uda mi się zakupić grafikę i przyjdzie wreszcie zasilacz to wracam do gildii siostry na retailu.
Samuel
Samuel
knight
knight

Liczba postów : 120
Location : Outlands
Main char lvl: : 70
Main char class: : Blood Elf retri pal
Registration date : 23/03/2009

Powrót do góry Go down

Co sie z wami dzieje? - Page 2 Empty Re: Co sie z wami dzieje?

Pisanie  Folsom Sro Lis 25, 2020 5:34 pm

Samuel napisał:Też mi pytanie, pewnie że tak! Te afczenie po 30 min przed bossem kiedy nieogarom trzeba po raz enty tłumaczyć taktykę; wajpy na trashach; zabawne bugi Jak tylko uda mi się zakupić grafikę i przyjdzie wreszcie zasilacz to wracam do gildii siostry na retailu.
Haha, no proszę! Też czasami bym wrócił, ale niestety/stety życie nie pozwala, bo zwyczajnie czasu nie mam. Ja jak grałem, to głównie skupiałem się na czyszczeniu na 100% starszego contentu oraz achievementach, a LFR omijałem szerokim łukiem, bo komputer za okno czasem chciało się wyrzucić.
btw. chcesz mi powiedzieć, ze Twoja siostra ma gildię? 😅
Folsom
Folsom
knight
knight

Liczba postów : 111
Main char lvl: : 70
Main char class: : Shaman, Paladin
Registration date : 27/12/2008

Powrót do góry Go down

Co sie z wami dzieje? - Page 2 Empty Re: Co sie z wami dzieje?

Pisanie  Samuel Sob Lis 28, 2020 12:51 am

Tak, siedzi w gildii ze swoim chłopakiem i jego bratem, całkiem wesoła kompania, choć czasem brakuje im ogarnięcia na raidach; teraz właśnie nołlajfią nad wbiciem leveli jak najszybciej i szykują się na pierwsze dungi i raidy.
Samuel
Samuel
knight
knight

Liczba postów : 120
Location : Outlands
Main char lvl: : 70
Main char class: : Blood Elf retri pal
Registration date : 23/03/2009

Powrót do góry Go down

Co sie z wami dzieje? - Page 2 Empty Re: Co sie z wami dzieje?

Pisanie  Folsom Pon Lip 05, 2021 6:23 pm

Namówiłem się na powrót do WoWa, popykałem trochę w Shadowlands i narzekać jako tako nie mogłem i choć konto to miałem od 2010 roku, to w końcu zrobiłem ten krok i usunąłem całe konto, aby więcej nie kusiło.
Za dużo czasu jednak WoW zjada i niestety inne obowiązki się ma niż za dzieciaka, kiedy to się grało. O ile się nie mylę, to w Rozpruwaczach grałem od 16-18 roku życia, więc nie ma co nawet porównywać.

Mam nadzieję, że się zdrowo Samuel trzymasz!
Folsom
Folsom
knight
knight

Liczba postów : 111
Main char lvl: : 70
Main char class: : Shaman, Paladin
Registration date : 27/12/2008

Powrót do góry Go down

Co sie z wami dzieje? - Page 2 Empty Re: Co sie z wami dzieje?

Pisanie  Kminek Sro Lis 24, 2021 1:01 pm

Cześć ludziska!
Jak żyjecie? Gdzie teraz można "tanio" pograć w WOWa? Ktoś z Was jeszcze gra?
Do tego czasu żadna gra mnie już tak nie cieszyła, jak zabawa z Wami na Lagionie
Kminek
Kminek
Guild Master
Guild Master

Liczba postów : 22
Age : 39
Main char class: : Pala
Registration date : 28/10/2008

Powrót do góry Go down

Co sie z wami dzieje? - Page 2 Empty Re: Co sie z wami dzieje?

Pisanie  Folsom Nie Lis 28, 2021 12:17 am

Matko Bosko! Kminek!

Kurcze, chciałbym pomóc, ale wypadłem z obiegu jakieś 5 miesięcy temu, a na żadnych privach od 2009 nie grałem. Kilka miesięcy temu usunąłem też konto na b.necie i stwierdziłem, że spróbuję TBC Classic zagrać, ale bez ekipy to nie jest to samo i też skończyło się na usunięciu konta. Także dla mnie wowa już nie ma, bo nie wyobrażam sobie teraz tyle grindu robić.

Ale dobrze wiedzieć, że żyjesz GM'ie. Co tam w świecie słychać? Pamiętasz jak robiliśmy BT we czwórkę na invisible potach - Ja, ty, Blanche(?) i Grimriddic?
Folsom
Folsom
knight
knight

Liczba postów : 111
Main char lvl: : 70
Main char class: : Shaman, Paladin
Registration date : 27/12/2008

Powrót do góry Go down

Co sie z wami dzieje? - Page 2 Empty Re: Co sie z wami dzieje?

Pisanie  Kminek Pią Gru 03, 2021 9:52 am

Pewnie, że pamiętam I te wieczne lagi, bugi, disconnecty na Lagionie - to było życie!
Dzieciaczki podrosły, z pracą stabilnie, długie wieczory więc jakiś kawałek rozrywki może jeszcze się uda uskutecznić
Wbiliśmy na Sindragosa na Synergie i z Blonche już tłuczemy powoli moby. Pozdrowienia!
Kminek
Kminek
Guild Master
Guild Master

Liczba postów : 22
Age : 39
Main char class: : Pala
Registration date : 28/10/2008

Powrót do góry Go down

Co sie z wami dzieje? - Page 2 Empty Re: Co sie z wami dzieje?

Pisanie  Folsom Nie Gru 05, 2021 8:07 pm

Kminek napisał:Pewnie, że pamiętam I te wieczne lagi, bugi, disconnecty na Lagionie - to było życie!
Dzieciaczki podrosły, z pracą stabilnie, długie wieczory więc jakiś kawałek rozrywki może jeszcze się uda uskutecznić
Wbiliśmy na Sindragosa na Synergie i z Blonche już tłuczemy powoli moby. Pozdrowienia!

Dobrze słyszeć, że gdzieś tam razem wciąż jesteście. Ja w tym roku wowa już definitywnie odstawiłem, bo plany na życie nie pozwalają na grę z intensywnością z jaką chciałbym grać, a i nie ma z kim grać, tak jak kiedyś. Nic nie przebije raidów z wami, Dupasem, Szefem, Zośkiem czy wiecznie kłócącym się Matem.  Także pozdrów Blonche i trzymajcie się ciepło Kminku!

Wasz najlepszy DPS ;D
Folsom
Folsom
knight
knight

Liczba postów : 111
Main char lvl: : 70
Main char class: : Shaman, Paladin
Registration date : 27/12/2008

Powrót do góry Go down

Co sie z wami dzieje? - Page 2 Empty Re: Co sie z wami dzieje?

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach