Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

zle sie stalo

5 posters

Go down

zle sie stalo Empty zle sie stalo

Pisanie  Zosiek Czw Kwi 23, 2009 2:31 am

Na początku ta gildia składała się z osób które dobrze się dogadywały , nie mieli ambicji posiadania czternastu gearów kosztem innych osób , nie wyzywali członków od nie wiadomo czego. Niestety to się zmieniło , uszy puchną od słuchania czatu gildyjnego , samowolka coniektórych osób ( np. Irasiad ) doprowadziła do popsucia atmosfery w tej gildii i odejścia lub biernego uczestnictwa wielu . Mam nadzieję , że da wam to do myślenia . To jest tylko gra , ale również i tu obobiązują zasady kulturalnego wysławiania się , szacunku do innych osób. Życzę wam udanych rajdów i poprawy na lepsze.
Zosiek
avatar
Zosiek
Gość


Powrót do góry Go down

zle sie stalo Empty Re: zle sie stalo

Pisanie  Mathelyn Czw Kwi 23, 2009 9:10 am

co do posiadania 14 gearow mi wystarczy 1 - do dpsu, o tym ze rolluje dps itemy powiedzialem jak robilismy HS i nic sie nie zmienilo. najsmieszniejsze jest to, ze poszlo wam o item z trashu, ktory leci kilka razy na kazdym raidzie http://www.wowhead.com/?item=32526.
A co powiesz na swoje rolle Zosiek? Nie rollowales http://www.wowhead.com/?item=32943 z jakims tekstem o ninjowaniu? Nie wygrales, ale jak bys dostal to co bys powiedzial? Tu masz screena, bo mowiles ze nie byles jak maca wydropila zle sie stalo Wowscrnshot042109222922 Co do wyslawiania sie przeklinam tylko jak ktos mnie wkurwi, ale sam nie jestes lepszy, screenow nie wstawie bo dzieci tu graja. Nara
Mathelyn
Mathelyn
recrut
recrut

Liczba postów : 31
Main char lvl: : 80
Main char class: : Mage
Registration date : 18/12/2008

Powrót do góry Go down

zle sie stalo Empty Re: zle sie stalo

Pisanie  Pysiek Pią Kwi 24, 2009 1:04 am

Ja skomentuję tą całą sytuacje tak...wszyscy bierzecie Wowa zbyt poważnie...To nie jest ani powód do kłótni ani powód do przeklinania czy niestosownego wyrażania się!!! Jestem w tej guildi od początku i nie jednemu low levelowi pomagałam w różnych sprawach...oczywiście jak już dobiją do tego 70lvl to grono osób o tym zapomina i ma innych w tyłku...wychodzą z guildi bo nie ma raidów guildyjnych...!!! Albo znajdują inną gdzie w łatwiejszy sposób dostaną itemy które chcą!!!A czy nie zastanowiliście się , że ktoś ten raid musi z organizować, poprowadzić!!! Tu niski ukłon dla kilku officerów co podejmują ten trud!!! Irasiad może czasem i przesadza...no cóż każdemu się zdarza i ja to rozumiem...nie można wszystkiego brać do siebie! Jak Wam się nie podoba jakiś lider sami spróbujcie zorganizować kolejny:P:P:P Połowa osób które biorą udział w raidach też nie jest bez winy...!!!(nie mam tu nikogo szczególnego na myśli, więc proszę się nie obrażać)!!! Latają po tych instancjach jak nawiedzeni, aggrujecie moby, wszytko to schodzi 2 razy dłużej niż powinno:)Czasem jest zabawnie, czasem irytująco a czasami dennie...wszytko to odbieramy w zależności od naszego nastroju:P
Teraz trochę słów o to o co najbardziej się kłócicie, czyli o gear!!! czyli żal.pl
Gram w Wowa już trochę czasu i nie mam wspaniale wypasionego mojego palladyna, nie mam T6 i pewnie długo nie będę mieć..prawdę mówiąc z raidów guildyjnych prawie nigdy nic nie wynoszę i nie kłócę się o to że ktoś mi coś wziął co by mi się przydało.
To jest żenujące, że parę osób wyszło z guildi dlatego że Mat wziął pierścionek z Trashy!!!!!!!!!!!!! Niejedna osoba już podczas tej gry nacisnęła need na rzeczy których nie powinna brać, ale oczywiście tego nikt nikomu nie pamięta ale że zdarzyło się Matowi głupi pierścionek z Trasha wziąść to już musi być afera na całego...ludzie wstrzymajcie trochę na dystans...i jeśli chodzi o Tą sytuacje stoję po stronie Mata!!! to nie był powód do odchodzenia z guildi ale skoro tak postanowiliście to życzymy powodzenia w nowej!!!osoby które 2 razy wyszły mogą już nie wracać, gdyż takie zachowanie jest nieodpowiedzialne, szczeniackie i nawet mnie irytuje.
Co do samego Mata...wyluzuj proszę...weź na wstrzymanie i ciesz się grą...nie denerwuj się tak łatwo i weź pod uwagę że większość graczy naszej guildi to młodzi lub bardzo młodzi ludzie

Wasza Blonche:)

PS. Jeśli chcecie coś zmienić w guildi to każdy powinien zacząć od Siebie a potem dopiero pouczać Innych! Chcecie mieć więcej raidów - proszę bardzo...zorganizujcie je...chcecie mieć milszą atmosferę...zadbajcie o to sami...chcecie mieć zgraną ekipę ... zacznijcie pomagać innym a nie tylko zajmować się sobą...na palcach rąk można wyliczyć osoby które biorą czynny udział w życiu guildi...notabene w guildi jest ok 300 charów...ta liczba sama mówi za siebie!!!
Pysiek
Pysiek
recrut
recrut

Liczba postów : 10
Age : 39
Main char lvl: : 70
Main char class: : Blood Elf Palladin (Healadin)
Registration date : 02/11/2008

Powrót do góry Go down

zle sie stalo Empty Re: zle sie stalo

Pisanie  Arav Pią Kwi 24, 2009 2:48 am

Blonche napisał:Chcecie mieć więcej raidów - proszę bardzo...zorganizujcie je...

Tu nie chodzi w sumie o organizacje tylko o brak chęci ze strony ludu na coś innego niż BT, HS i SWP...zauważ jaka jest frekwencja na takich rajdach a jaka na SSC, TK, Kara i ZA...a żeby szybko nowym 70 lvl obskoczyć te insty (no może ZA jest zainteresowanie BoJkami a na Kara mongoosem [prawda Mat? wybacz...musialem :D] ) to chętnych za bardzo nie ma ze "starych" 70 lvl...

Tak wracając do tematu...to nie jestem po niczyjej stronie...ale ludzie...ring z trashy? no bójcie się Boga...toć to dropi tyle razy ze masakra i jaki problem żeby go dostać? Opanujcie się na litość boska...teraz go nie dostałeś/dostałaś? Dostaniesz na następnym raidzie...jak nie na następnym to na następnym albo pójdziemy po prostu po ten ring na same trashe specjalnie dla Ciebie i nawet dwa dostaniesz....wiec pax miedzy chrześcijany i nie robcie szopek jak w sejmie...ladnie was prosze...

Wasz turek i blizniak (ten lepszy :P) Arav
Arav
Arav
recrut
recrut

Liczba postów : 33
Age : 36
Location : Gdańsk
Main char lvl: : 70
Main char class: : Warlock
Registration date : 04/01/2009

Powrót do góry Go down

zle sie stalo Empty Re: zle sie stalo

Pisanie  Dupas Pią Kwi 24, 2009 11:03 pm

hoho. gz Blonche. widze ze minelas sie z prawdziwym powolaniem dyplomacja lub stosunki miedzy ludzkie (czy tez jak to tam sie nazywa) xDD
heh... ja sie tam nie wypowiadam bo mi tez sie zdarzylo kilka glupich bledow zrobic. xD (wyrollowac itemy nie przeznaczony dla mnie) nikt mnie za to wtedy nie wieszal dzieki bogu :D.

pis end low ludzie, dajcie dupasowi pracowac w przyzwoitych warunkach ]:->
Dupas
Dupas
knight
knight

Liczba postów : 194
Age : 33
Location : osw
Main char lvl: : przezajebiscie wysokie.
Main char class: : hunter, mage, shaman, dk, warrior
Registration date : 10/01/2009

http://k4cq3r.digart.pl/

Powrót do góry Go down

zle sie stalo Empty Re: zle sie stalo

Pisanie  Samuel Sob Kwi 25, 2009 11:01 am

Nie ma co, temat trafił w dychę. Zgadzam się z Wami co do tych raidów i zachowania, ale co ja tam mogę wiedzieć - jestem tylko kolejnym kiepskim graczem za ambicjami na wyrost xD
Samuel
Samuel
knight
knight

Liczba postów : 120
Location : Outlands
Main char lvl: : 70
Main char class: : Blood Elf retri pal
Registration date : 23/03/2009

Powrót do góry Go down

zle sie stalo Empty Re: zle sie stalo

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach