Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wazkich spraw kilka..

4 posters

Go down

Wazkich spraw kilka.. Empty Wazkich spraw kilka..

Pisanie  Quintuss Sro Gru 31, 2008 2:17 am

No to lecim. Mamy problem.
Nie wiem czy Kminek w menu gildii ma jekies statystyki czy nie wiec podam tylko moje spostrzezenia. Gildia pada. Jak przychodzi ktos nowy to odchodzi od nas z reguly tego samego albo nastepnego dnia. Polowa z tych przychodzacych to alty.
Rajdow gildiowych nie ma. Ludzie przychodza, zrobia rajd/inste z tymi paroma osobami ktore proboja cos organizowac/pomagac, zrolluja swoje itemy i ida w przyslowiowe "pizdu". Aktywnych graczy jest srednio 13 przy czym 70tek tylko 5-6. Ja rozumiem ze swieta, po swietach nowy rok a po nowym roku znowu zajazd na uczelni/ w pracy, ale na godzine czy dwie zeby zrobic szybki przejazd przez cc,bb, akame czy cos dla 60tek to chyba kazdy moze znalezc.
Gildia ma ponad 200 osob a nikt nie gra !! Cos z tym fantem trzeba zrobic. Albo bedziemy gildia albo przechowalnia altow.

Zeby tylko nie marudzic, coby kazdy mogl znalezc troche czasu proponowalbym gildiowe rajdy organizowac 3 razy w tygodniu a obecnosc na nich mialaby byc obowiazkowa. Ew. w ramach zachety masterlootowac (masterlooterowac? :P) najaktywniejszym uczestnikom jakis wybrany item.

Przyklad:

XXX jest na trzech z trzech gildiowych rajdow. Na nastepnym deklaruje ze chcialby/aby naramienniki z bb. Po ubiciu bb XXX otrzymuje swoje naramienniki bez rolla.

Tyle teorii, zapraszam do dyskusji, pozdrawiam i zycze Wszystkiego Najlepszego w nadchodzacym roku
Quintuss
Quintuss
recrut
recrut

Liczba postów : 27
Age : 37
Location : Gdańsk
Main char lvl: : 70
Main char class: : Rogue
Registration date : 16/12/2008

Powrót do góry Go down

Wazkich spraw kilka.. Empty Re: Wazkich spraw kilka..

Pisanie  Matanickpl Pią Sty 02, 2009 3:58 pm

Zgadzam sie z przedmowca.... W taki sam sposob padla moja poprzednia gildia Czarna Kohorta ;/;/;/ tam 70lvl online bylo 20
Matanickpl
Matanickpl

Liczba postów : 5
Age : 32
Location : ogrimar
Main char lvl: : 70
Main char class: : druid,shaman
Registration date : 27/12/2008

Powrót do góry Go down

Wazkich spraw kilka.. Empty Re: Wazkich spraw kilka..

Pisanie  Sher Nie Sty 04, 2009 9:52 pm

Witam. Pomusł dobry dla rozwoju gildii. Oczywiscie o ile się przyjmie.
Sher
Sher

Liczba postów : 4
Main char lvl: : 42
Main char class: : Rogue
Registration date : 04/01/2009

Powrót do góry Go down

Wazkich spraw kilka.. Empty Re: Wazkich spraw kilka..

Pisanie  Samuel Czw Mar 26, 2009 11:59 am

Co prawda, te posty są stare; ale ja wchodzę do WoWa, gdy tylko mogę i transfery neta mi pozwalają; staram się pomagać na tyle, na ile max. mogę.
Samuel
Samuel
knight
knight

Liczba postów : 120
Location : Outlands
Main char lvl: : 70
Main char class: : Blood Elf retri pal
Registration date : 23/03/2009

Powrót do góry Go down

Wazkich spraw kilka.. Empty Re: Wazkich spraw kilka..

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach