Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym

5 posters

Go down

Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym Empty Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym

Pisanie  Shar Sro Gru 17, 2008 2:41 pm

Ja uzywam kilka(-naście :)) addonów oto one:
ArcHUD - bardzo fajny adonek przedstawiajacy czytelne paski życia, energii, postępu (np. przy otwieraniu), combo points, ogólnie fajny
AtlasLoot - do sprawdzania co boss ma do zaoferowania
Auctioneer - pomaga przy sprzedaży na ah, chociaż na tym serwie dziła różnie
Cartographer - pokazuje odkryte mapy, gdzie i na jakim lvlu są raidy, insty, pokazuje coordy, mapy instancji, ogólnie przydatny
Lightheaded - pokazuje w quest logu okno z opisami questow z wowheada, a przy naciśnięciu na coordy pojawia się strzałka gdzie iść z kolejnego addona TomToma
TomTom - opis wyżej
OmniCC - zajefajny addonek pokazujacy na ikonie skilla cooldown jaki pozostał skilowi
Poisoner - przydatny addon dla rogali, pojawia sie ikonka na minimapie. pozwala na zaaplikowanie trucizny na broń, prawy guzik myszki = mainhand, lewy = offhand
RoguePowerBars - pokazuje pasek skila ile czasu dany skil bedzie trwał (np. slice and dice)
Onebag - to jest addon ktory zmienia bagi, czyli klika sie na "B" i zamiast 5 bagow otwiera sie 1 wspólny (musze doinstalować, choć używałem:))
Group Calendar - dla raidowców addon, do umawiania terminów raidów (musze doinstalować, choć używałem:))
Questhelper - tego chyba nie musze opisywać

To by było tyle, kiedyś miałem tego więcej ale w większości przypadków nie używało się tego, a te co w/w są używane obecnie przeze mnie :
Shar
Shar
henchman
henchman

Liczba postów : 92
Location : Katowice
Main char lvl: : Shargob, Sharod
Main char class: : Rogal, Elemental Shaman
Registration date : 24/11/2008

Powrót do góry Go down

Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym Empty Re: Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym

Pisanie  Giker_MIKE Czw Gru 18, 2008 8:49 pm

u mnie bongosy, phyton i qhelper
Giker_MIKE
Giker_MIKE
Admin
Admin

Liczba postów : 22
Age : 38
Location : PL / BB
Main char lvl: : 67
Main char class: : bElfPal
Registration date : 24/01/2008

http://very.nicealbum.net

Powrót do góry Go down

Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym Empty Re: Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym

Pisanie  Quintuss Czw Gru 25, 2008 1:19 pm

Czesto zmieniam addony. Na stale uzywam x-pearl unit frames, qhelper, gatherer, deadlyboss, visualheal, carthographer i atlasloot enchanced.

W koncu znalazlem wszystkie addony pod 2.4.3. Na nowym juz same 3.0.3 i wotlk

Stary curse.com
Quintuss
Quintuss
recrut
recrut

Liczba postów : 27
Age : 37
Location : Gdańsk
Main char lvl: : 70
Main char class: : Rogue
Registration date : 16/12/2008

Powrót do góry Go down

Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym Empty Re: Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym

Pisanie  Shar Pią Gru 26, 2008 4:02 pm

Quintuss /salute dla ciebie
Shar
Shar
henchman
henchman

Liczba postów : 92
Location : Katowice
Main char lvl: : Shargob, Sharod
Main char class: : Rogal, Elemental Shaman
Registration date : 24/11/2008

Powrót do góry Go down

Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym Empty Re: Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym

Pisanie  Sher Nie Sty 04, 2009 9:46 pm

Siemka.
Fajny topic;) opłacało się rejestrować na forum:) musze się rozejrzec za tymi bajerami:D
Sher
Sher

Liczba postów : 4
Main char lvl: : 42
Main char class: : Rogue
Registration date : 04/01/2009

Powrót do góry Go down

Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym Empty Re: Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym

Pisanie  Samuel V Nie Mar 22, 2009 3:36 pm

NIech to demon, ja swojego posta musiałem źle umieścić; można by go przenieść?
avatar
Samuel V
Gość


Powrót do góry Go down

Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym Empty Re: Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym

Pisanie  Curs Pon Cze 01, 2009 11:02 pm

Ja mam załączone na stałe:
x-pearl
qhelpera
titan panel
outfittera (zmienia ekwipunek za jednym zamachem, dziala podobnie do makr ale mniej problematyczny w uzyciu)
bartender ( ciekawy addon pozwalający dowolnie ustawiac paski na umiejetnosci itp)
You were killed by (wyswietla przez kogo zostales zabity w walkach pvp)
Plugin dla DK pokazujacy runy w dowolnym miejscu na ekranie oraz ich cooldown w sekundach, nazwy nie pamietam.

Najprzydatniejszy jest w sumie ten bartender. Mozna wszystko ladnie poustawiac w odpowiednich miejscach;]
Curs
Curs

Liczba postów : 3
Registration date : 01/06/2009

Powrót do góry Go down

Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym Empty Re: Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym

Pisanie  Giker_MIKE Wto Cze 02, 2009 1:17 am

No to moze teraz ja...

Atlasloot
Atlasloot enchanced
Auctioneer
Auctioneer enchanced
BadBoy
Bagnon
Bongos
BtmScan
Cartographer
ElkBuffBars
Enchantrix
Gatherer
GPS
HolyHope
IceHUD
Informant
Omen
QuestHelper
RecipeRadar
Stubby
TitanPanel
WeaponQuickSwap
X-Pearl

Troche duzo ale szczerze mowiac nie wyobrazam sobie gry bez nich... a tak wyglada moje gui z tym wszystkim...
Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym Wowscrnshot060109174110.th
Giker_MIKE
Giker_MIKE
Admin
Admin

Liczba postów : 22
Age : 38
Location : PL / BB
Main char lvl: : 67
Main char class: : bElfPal
Registration date : 24/01/2008

http://very.nicealbum.net

Powrót do góry Go down

Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym Empty Acrono addons

Pisanie  Aschero Sro Cze 23, 2010 6:47 am

szukam addona pokazującego pasek hp i combo pointów tak jak na tym movie
musze go mieć znajduje sie pod postacią acrono, prosze o podanie nazwy addonu nie mam pojęcia co to za addon jak sie nazywa, ja nie chce IceHod bo to idiotyczny addon według mnie.
avatar
Aschero
Gość


Powrót do góry Go down

Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym Empty Acrono addons

Pisanie  Aschero Sro Cze 23, 2010 6:48 am

tak jak na mowie youtube Acrono ShadowStep PvP 2 Part 1 of 2
avatar
Aschero
Gość


Powrót do góry Go down

Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym Empty Re: Wasze addony jakich używacie i które polecilibyście innym

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics
» Addony

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach